Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla instytucji niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za udział w otrzymanym kursie nie

Czytaj więcej...

O mnie

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Zarządzanie zasobami ludzkimi i wsparcie pracowników w rozwoju osobistym są obszarami, w których większość pracodawców robi niezliczone błędy. Traktowanie z lekceważeniem zatrudnionych pracowników czy przekraczanie bez przerwy granic z uwagi na swoją pozycję to tylko część przewinień, jakie często się obserwuje w małych i dużych firmach.


Jeżeli stosunki panujące w jakiejś firmie między pracodawcą a załogą mogłyby być dużo lepsze, to chętnie pomogę w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. W swojej pracy skupiam się przede wszystkim na jak najszerszym podejściu, próbując się zająć pełnym obszarem w nieco większym przedziale czasu. Mogę spoglądnąć dzięki temu szerzej na daną firmę, zapoznać się z jej planami, i do tego dopasować optymalizację działań HR.


Z całą pewnością w mojej pracy jest przydatne zdobyte doświadczenie. Skończyłam między innymi studia o kierunku psychologia wydziale psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego, o specjalności psychologia pracy i organizacja. Po skończeniu tej uczelni w dalszym ciągu dążyłam do poszerzenia wiedzy, uczestnicząc między innymi w studiach podyplomowych z obszaru optymalizacji procesów pracowniczych, personalnego doradztwa czy sposobów mediacji.


Dzięki umiejętnościom, które przez lata zdobywałam mam możliwość pełnej realizacji w czasie wykonywania zleceń dla swoich klientów. Dotychczas miałam okazję współpracować z wieloma prywatnymi firmami, jak również z jednostkami  administracyjnymi i fundacjami. Pracuję z podmiotami, dla których wykonuję prace we wszystkich obszarach wiążących się z HR, to znaczy przy rekrutacji na wszystkie rodzaje stanowisk oraz przygotowywaniu projektów motywacyjnych.


Zajmuję się także pracami wdrożeniowymi dotyczącymi mechanizmów wykorzystywanych do zarządzania pracowniczymi zasobami, a poza tym z szkoleniami i treningami rozwojowymi. Chętnie dzielę się zdobytym przez lata doświadczeniem, między innymi przy pomocy opracowanego przed kilku laty poradnika dla managerów i specjalistów HR a także licznych publikacji w prasie branżowej.


Nawiązanie współpracy z moją osobą to przede wszystkim wysoki poziom poufności, zaufanie moich klientów będą dla mnie niezwykle istotne. Mogę się między innymi zająć audytami kompetencyjnymi i personalnymi, udzielam wsparcia w wyznaczaniu standardów pracy  oraz poprawiam całość procesów kadrowych. Chętnie także realizuję warsztaty dla kadry kierowniczej, które dadzą nowe umiejętności a oprócz tego zwiększą poziom motywacji do jeszcze bardziej wytężonej pracy.Tagi: