Najnowszy

Nieodpłatne szkolenia dla instytucji niedochodowych

Pracujesz dla niekomercyjnego stowarzyszenia albo fundacji? Od dziś możesz zgłosić wniosek o szkolenia, które pomogą Twojej organizacji rozwinąć skrzydła. Za udział w otrzymanym kursie nie

Czytaj więcej...

Przedsiębiorcy wspierają wolontariat

Data publikacji: 05.06.2018
Autor: admin

Wespół z Fundacją Training Projects ciepło namawiamy do zgłaszania się w akcji „Biznes charytatywnie”. W ramach tego projektu pracownicy polskich przedsiębiorstw mają niecodzienną szansę wygrać w konkursie bezpłatne kursy zawodowe – jako swoisty prezent w zamian za oferowaną przez ich pracodawcę dobroczynność. Na dziś treningi rozlosowano wśród dziesięciu spółek – w każdym ostatnim tygodniu miesiąca losowana jest kolejna nagroda. Serdecznie zapraszamy. Beneficjent będzie miał możliwość wybierac miejsce ralizacji warsztatu, preferowaną dla swojej załogi datę, a co najważniejsze - problematykę kursu. Paleta opcji jest spora: od dziedzin społeczno – socjologicznych, przez przywództwo i motywowanie albo szkolenia dla sprzedawców, po gry symulacyjne i strategiczne.

W przeszłości z naszej pomocy skorzystali: Zarząd Regionu Gdańskiego NSZZ "Solidarność", " Enter "Ośrodek Edukacyjno - Szkoleniowy Barbara Wolska, Stowarzyszenie Inicjatyw Samorządowych, Fundacja Oświatowa - Europejskie Centrum Edukacyjne.

Wyróżnione projekty: „@senior - aktywizacja ludzi starszych i integracja międzypokoleniowa przez Internet., TLM.NET - ManagingSocialRisks Through TransitionalLabourMarkets (Zarządzanie zagrożeniami społecznymi poprzez tymczasowe rynki pracy) , Efektywny księgowy 45+, Aktywizacja zawodowa pracowników Podkarpacia szansą na europejskim rynku pracy , Doświadczony kierowca autobusu

Warsztaty dla beneficjentów w naszym programie organizujemy w ośrodkach szkoleniowych, które dołączyły do prioektu proponując catering i sale z obniżonymi stawkami. Zielony Tren w Bieszczadach i Okragły Kasztel w Krapkowicach.

Naszym partnerem w promocji wolontariatu firm jest agencja eduacyjna Szkoła Psychologi Społecznej z Katowic. Są oni fachowcami w zakresie symulacji menedżerskich, wyjazdów team building i niektórych treningów menedżerskich. W konsorcjum polecamy wszystkim zainteresowanym wymienione tutaj rozwiązania:

- Zaawansowane symulacje strategiczne z obszaru zarządzania projektami, planowania strategicznego, finansów dla niefinansistów, zarządzania czasem, kierowania procesami produkcyjnymi oraz sprzedaży i polityki handlowej

- Oparte na zabawach terenowych wyjazdy team building o intensywnie szkoleniowym charakterze – programy wspierające umiejętności budowania zespołu, komunikacji interpersonalnej, motywowania pracowników czy kształtowania relacji międzyludzkich.

- Warsztaty z zarządzania z takich dziedzin jak: budowanie zespołów międzynarodowych, myślenie strategiczne, wdrażanie zmian organizacyjnych, zarządzanie zespołem, zarządzanie przez cele, radzenie sobie ze stresem, oraz problematyka handlowa

Jako współpracownik tej organizacji oferujęmy upust na powyższe narzędzia – 30% dla każdego kto powoła się na nas. Dodatkowo dla każdego z klientów przygotujemy na życzenie mentoring wspierający transfer wiedzy na praktykę biznesową .


Tagi: